• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Pasākumi


LSAB biedri apmeklē Dailes teātra izrādi “Neiespējamā misija”

2019. gada 06. oktobrī LSAB biedri no Tet AO, VASES AO un Latvijas pasta arodorganizācijām apmeklēja Dailes teātra izrādi “Neiespējamā misija”.

Pirms izrādes notika 1,5 h ilga ekskursija ar gidu pa Dailes teātri. Gide mūs iepazīstināja ar teātra vēsturi. Ekskursijas gaitā redzējām, kā veidotas dekorāciju skices, maketi, aktieru tērpi un dažādi teātra rekvizīti. Bija vienreizēja iespēja vērot Rīgas panorāmu no Dailes teātra jumta! Pēc ekskursijas devāmies uz izrādi.

“Neiespējamā misija” ir pretrunīgi vērtētā, bijušā Dailes teātra režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudētā Reja Kūnija komēdija, kuras pirmizrāde notika 2019.gada 20.septembrī. Izrādās, ka garlaicīgajam taksometra šoferim Džonam Smitam ir veselas divas, paralēlas dzīves ar divām sievām. Ir precīzi izplānots grafiks, kā sadzīvot ar abām, neraisot aizdomas. Lai viena sieva neuzzinātu par otras eksistenci. Un otrādi. Vienu no pieviltajām sievām tēloja Rēzija Kalniņa, bet otru -Vita Vārpiņa.

Zāle bija pārpildīta ar skatītājiem, kuri brīžiem smējās par amizanto situāciju, kurā nonāk lugas varonis. Laba, smieklīga un jautra izrāde - atbilstoši mūsdienām.

Ar cieņu,

Elga Morozova
LSAB pasākumu organizatore

       

 

  Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.