• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Prezidente
Irēna Liepiņa
irena@lsab.lv
mob.t. 29177975
Viceprezidents
Mārtiņš Pužuls
martins@lsab.lv
Valde
Aivars Andersons
Aivars.Andersons@tet.lv
mob.t. 29482523
Valde
Nadežda Imaka
Nadezda.Imaka@lvrtc.lv
mob.t. 29424687
Valde
Katrīna Hohberga
Katrina.Hohberga@vases.lv
mob.t. 26781707
Valde
Jana Kursiša
jana.kursisha.@inbox.lv
mob.t. 29152997
Valde
Diāna Ropša
.
Pasta sektora instruktore
Ilze Taldikina
Ilze.Taldikina@pasts.lv
mob.t. 29569377
Revīzijas komitejas vadītāja
Ināra Ostrovska
Inara.Ostrovska@tet.lv
mob.t. 29217998
Pasta sektora instruktore
Maruta Eizentāle
maruta552@inbox.lv
mob.t. 26126570
Grāmatvede
Ineta Makare
gramatvediba@lsab.lv
mob.t. 29180665
LSAB asistente - administratore
Aija Vīgule
lsab@lsab.lv
mob.t. 29123109


Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.