• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB biedru ceļojums uz Sanktpēterburgu

2019. gada 20. jūnijā, agrā rītā, neliela LSAB ceļotāju grupa devās no Rīgas uz Sanktpēterburgu. Pirmā pietura Pleskavas - Pečoras vīriešu klosteris. Gids pastāstīja par klostera mūku dzīvi. Tālāk ceļš līdz Sanktpēterburgai un iekārtošanās viesnīcā.

Otrā diena Sanktpēterburgas apskates ekskursija. Apmeklējām Pētera un Pāvila cietoksni un plkst.12.00 sagaidījām lielgabalu šāvienu. Pēcpusdienā apmeklējām slaveno muzeju Ermitāžu.

Vakarā bija stiprs lietus, bet tas netraucēja mums doties izbraucienā ar kuģīti pa Ņevas upi un Pēterburgas kanāliem. Lietus mitējās un klausījāmies gida saistošos stāstus. Vēlu naktī atgriezāmies viesnīcā.

Trešajā dienā pabrokastojām un bija brīvais laiks. Pēcpusdienā devāmies uz Katrīnas II ārpilsētas rezidenci Carskoje selo (Puškina). Gida pavadībā izstaigājām baroka stila pili un brīnišķīgo pils parku. Vakarā atgriežamies Pēterburgas viesnīcā.

Ceturtajā rītā pabrokastojām un devāmies apskates ekskursijā uz Jusupova pili. Tālāk devāmies uz Pēterhofu - vienu no skaistākajiem un iespaidīgākajiem parkiem pasaulē. Brīnišķīgas strūklaku kaskādes, grotas, parks, kā arī pils ansamblis. Atvadāmies no Pētera I pils (Pēterhofas/Versaļas), noguruši atgriežamies autobusā, lai dotos mājup.

Ceļojums bija lieliski saplānots, visi bijām priecīgi par šo ekskursiju.

Iespaidos dalījās, Diāna LSAB Tet TVC AOJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.