• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Pasākumi


Ekskursija uz Baltkrieviju

            Rēzeknes Arodorganizācija 12.12.2015.-13.12.2015. organizēja ekskursiju uz Baltkrieviju. Bija divu dienu maršruts – Polocka – Vitebska. Braucām 25 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām:  Rēzeknes un rajona, Gulbenes, Madonas, Aizkraukles, Preiļiem, Skrīveriem, Daugavpils un rajona. 

Izmantojām iespēju iepazīties ar senās Polockas  kultūrvēsturiskajām vērtībām (Augšējo pili un Sofijas katedrāli, apakšējo pili un Livonijas kara laika aizsargvalni, jezuītu kolēģiju un daudz ko citu). Atsevišķa ekskursija bija paredzēta pa Baltkrievijas vecāko svētvietu – Sofijas katedrāli, kā arī bija neliels ērģeļmūzikas koncerts katedrālē. Vitebskā apmeklējām „Slāvu tirgu”,  pastaigājāmies pa senajām ieliņām līdz Gubernatora pilij, apskatījām vienu no skaistākajiem Baltkrievijas rātsnamiem, (atjaunoto 12.gs.), Blagoveščenskas baznīcu, pastaigājām pa burvīgo pilsētas centrālo laukumu un uzzinājām daudz ko jauna par pasaulslavenā mākslinieka Marka Šagāla radošo darbību. 
Tā bija aizraujoša, interesanta un saturīga ekskursija! 

Sūtu arī dažu kolēģu atsauksmes par ekskursiju: 

-    Man patika ekskursija uz Baltkrieviju, biju pirmo reizi -radās pavisam cits iespaids, nekā līdz šim biju domājusi. Skaisti skati un viss sakopts, ļoti daudz atjaunots veco ēku. Es esmu par šāda veida ekskursijām.
Ļoti, ļoti patīkami-paldies.

-    Bija ļoti jauki, man personīgi bija jaunas izjūtas, kuras nevar noķert Eiropā.


-    Bija labi !!!!! Un redzētais pārsniedza to ko bijām gaidījuši !

-    Vēlos pateikties par ekskursiju, kur biju pirmo reizi Baltkrievijā, bija labi organizēta un interesanta.
Labprāt vēlreiz aizbrauktu!

-    Ļoti labas sajūtas ,jo Vitebskā nekad nebiju. Labs  ceļojuma maršruts. Gribas vēl kaut kur atpūsties.
Paldies visiem ,kas nodrošināja labu un patīkamu maršrutu.

-    Ļoti saturīga ekskursija -  jautra un laba  kompānija, pa tiešām zinošas un profesionālas gides, sirsnīgi robežsargi (no abām pusēm), saprotoši  muitas darbinieki,  iespēja pabūt ārzemēs. 


Visu kolēģu vārdā, gribu pateikties mūsu Arodbiedrībai par palīdzību un atbalstu!
Ar cieņu,
Rēzeknes AO priekšsēdētāja
Jeļena NovikovaJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.