• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība
Pasākumi


LSAB biedri apmeklēja Dailes teātra izrādi “Planēta Nr.85”.

2019. gada 1. septembrī, Zinību dienā LSAB biedri apmeklēja Dailes teātra izrādi visai ģimenei “Planēta Nr.85”.

Izrāde ir stāsts par 12 gadus vecu puisi, kurš iemanto iespēju ceļot laikā. Šajā ceļojumā viņš nokļūst Padomju Latvijā 1985. gadā, satiek savu pagātni, savus vecākus jaunībā pirms kāzām un vecvecākus.

Tiem, kuri ir dzīvojuši padomju laikā, visi lugas tēli ir labi zināmi un saprotami – gan Leonīds Brežņevs, gan Pioniere, gan Kaķis Indriķis no multfilmas “Fantadroms”, gan Čeburaška. Komiskā gaisotnē aktieri parāda dzīvi bijušajā Padomju Latvijā, tā laika tikumus un netikumus. To visu nākas piedzīvot Kristapam – puisim no mūsdienām, kurš pēkšņi nokļūst pagātnē, kur nav ne Coca-colas, ne McDonalda, bet toties ir gāzētais ūdens, liķieris “Belovežas gārša”, deficīts, jo veikali ir tukši un padomju ideoloģija ir pilnā plaukumā.

Bet galvenokārt šis stāsts ir veltīts bērniem un viņu vecākiem, viņu savstarpējām attiecībām un paaudžu konfliktiem, kuri laika gaitā nemainās.

Pēc atgriešanās no pagātnes, puisis Kristaps daudz labāk saprotas ar saviem vecākiem, jo ir redzējis, kādi viņi paši bija jaunībā un cik daudz viņš ir mantojis no sava tēva un mātes !

Visi bērni un pieaugušie bija gandarīti par izrādi!

Zēna tēlā iejutās Gints Andžāns, un skolas direktori spoži un enerģiski spēlēja Olga Dreģe.

Arī izrādes muzikālais noformējums patīkami saskanēja ar notiekošo uz skatuves.

Paldies LSAB par atbalstu.

Ar cieņu,

Elga Morozova

LSAB pasākumu organizatoreJaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.