• lv
Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrība PRO
Pasākumi


LSAB senioru ekskursija uz brīnumainajiem Vidzemes pakalnu laukiem

Skaistā  2020.gada 23. augusta svētdienā, mēs LSAB seniori, devāmies  ekskursijā uz brīnumainajiem Vidzemes pakalnu laukiem. 

Kā pirmo apmeklējām bioloģiski sertificēto zāļu tēju saimniecību Annas "Ozoliņos", kur top dažādu augu maisījumu tējas ar zīmolu "Lauku tēja". Bija iespēja pastaigāt pa saimniecību, iepazīt dažādus augus dabā, apmeklēt augu žāvētavu, sagatavot pašiem savu tēju pēc sajūtām un vajadzības, nodegustēt to uz vietas.

Turpat kaimiņos paviesojāmies arī bioloģiski sertificētā saimniecībā, kur audzē tādus bezglutēna graudaugus kā griķus, amarantu, kvinoju, sējas idru, un ražo no tiem garšīgu un veselīgu produkciju - miltus, pastu un eļļu ar zīmolu "Gusts Apinis". Šeit arī mūs pacienāja ar veselīgām pusdienām - pastu, sieru un dārzeņiem.

Iegriezāmies arī Zaubē, kur apskatījām  luterāņu baznīcu un dižozolu , kura stumbra apkārtmērs ir 8.1 metri.

Tālāk devāmies uz skaistu vietu Ērgļos - R. Blaumaņa memoriālo muzeju "Braki". Izstaigājam to kopā ar vietējo gidi. Mūs tur arī pacienāja ar Ērgļu konditorejas gardumiem, tēju un kafiju.

Latvija ir brīnumiem pilna. To mēs atzinām, paciemojoties netālu no Ēŗgļiem z/s "Griezītes", kur 17 gadus saimnieko kāds britu zinātnieku pāris, audzējot alpakas, iegūstot un pārstrādājot vilnu no tām, kā arī darinot izstrādājumus no alpaku mīkstās vilnas.

Diena bija izdevusies, skaista un iespaidiem bagāta. Senioriem ļoti patika.

 

Cieņā,

 

 Aija Daukste

 

LSAB Senioru kustības priekšsēdētāja

 Jaunumi

Pieraksties lai saņentu jaunumus.